DOplnkové zariadenia

Solárium

Úlohou solária je nahradiť prirodzený deficit slnečného žiarenia umelým spôsobom a zlepšiť tak zdravotný stav človeka. Okrem toho opálená pokožka pôsobí stetickejšie a je menej citlivá na slnečné žiarenie.Naše horizontálne solárium LUXURA 5 prehreje telo rovnomerne sfarbí pokožku na celom tele, nabije Vás energiou a dodá Vám silu.

Často sa stretávame s otázkou, či je opaľovanie v soláriu zdravé? Ak sa opaľujeme rozumne, tak áno. Pigmenty v pokožke sa aktivujú ak je pokožka vystavená ultrafialovým lúčom UVA a UVB. Naviac si množstvo ultrafialových lúčov môžete prispôsobiť vhodným výberom opaľovacích časov, intenzity žiarenia alebo správnej solárnej kozmetiky.

rollen

Rollen je moderná metóda štiepenia a odbúravania tukov nechirurgickým zásahom. Je to účinný masážny stroj, ktorý pri pravidelnom používaní dokáže dobre tvarovať postavu, odstrániť celulitídu a zmenšiť objem masírovaných partií. Masáž prebieha tak, že postupne podľa odporúčanej chronológie masírujete jednotlivé partie tela s dodržiavaním základného pravidla – podpory prúdenia krvi od periférií smerom k srdcu. K zmenšeniu objemu masírovanej partie dochádza príjemne, bez námahy a zaťažovania organizmu.


Prečo to funguje

Masážou na tomto prístroji sa ošetrované partie tela silne prekrvia. Látková výmena v tukových bunkách sa tým zdvojnásobí až strojnásobí. Výsledkom toho je, že sa spaľujú živiny a odbúrava sa tuk. Rollen neodstraňuje vodu, ale pôsobí priamo na podkožné tukové bunky, preto sú úbytky v centimetroch trvalejšie. Ako sprievodný jav sa môže dostaviť svrbenie masírovaných partií, čo je znak správneho prekrvenia pokožky.

kardio

Čo to je kardio tréning?
Tento typ tréningu posilňuje kardiovaskulárny systém tvorený srdcom, cievami a krvou. Jeho hlavnou úlohou je transport kyslíka do pracujúcich orgánov a následné odstraňovanie odpadov metabolizmu.

Medzi pozitíva, ktoré ním dosiahnete patrí väčší objem prečerpanej krvi, zníženie krvného tlaku, zväčšenie objemu hemoglobínu a účinnejšie zásobovanie svalov kyslíkom. Telo sa tiež bude vedieť rýchlejšie zbaviť škodlivých látok.

vib fit form

Je zariadenie, s ktorým na základe vibrujúcej platformy dochádza k pohybu, teda k napínaciemu reflexu – kontrakcii svalov. Menením polôh na vibrujúcej platforme vždy dochádza ku kontrakcii rôznych svalových skupín vo veľmi vysokých intervaloch. Aplikácia trvá len 10 minút, práve vďaka vzniku vysokej intenzity pohybu svalov. Dochádza k odbúravaniu celulitídy, spaľovaniu tuku, uvoľneniu svalov a nárastu svalovej pohyblivosti a kondície.